dinsdag 1 juni 2010

Brood uit de broodmachine

Af en toe maken we ook brood in de broodmachine.

Vaak is dat een klein brood, wel heel lekker, maar een beetje een afwijkende vorm, waardoor we vaak veel te grote plakken hebben. Dat is dan wel lekker, maar niet goed voor de lijn.

Ik was benieuwd hoeveel zo'n brood nu eigenlijk kost.

Daarom heb ik alle ingredienten opgeschreven, afgewogen en omgerekend. Inclusief het waterverbruik en de electriciteit. En zo weet ik precies wat de kostprijs is van een brood uit de broodbakmachine.

Sommige gewichten zijn bij benadering, ik weet niet precies wat 1 theelepel of 1 eetlepel gist of zout weegt. Dus daar heb ik bij moeten gokken, maar bij benadering zal het vast wel kloppen.

De meeste producten zijn biologisch of fairtrade, dus wanneer het moet kan het nog een stuk goedkoper.

Eerst de prijzen waarvan ik ben uitgegaan:

5 kilo volkoren meel: 5,50 euro (0,0011 euro/gram)
5 kilo superbloem   : 5,59 euro (0,00119 euro/gram)
1 kilo moutpoeder   : 2,25 euro (0,00225 euro/gram)
125 gram droge gist : 1,65 euro (0,0132 euro/gram)
1 kilo zout         : 0,40 euro (0,0004 euro/gram)
1 ltr zonnebloemolie: 1,40 euro (0,0014 euro/gram)
500 gr zonnebloempit: 1,60 euro (0,0032 euro/gram)
500 gr suiker fairtr: 1,19 euro (0,00238 euro/gram)
1 kWh electriciteit : 0,23 euro (0,00023 euro/watt)
1 m3 water          : 0,45 euro (0,00045 euro/liter)
       
En nu dus alles omrekenen naar de benodigde hoeveelheden:

340 gram volkorenmeel  : 0,37 euro
180 gram superbloem    : 0,21 euro
10 gram moutpoeder     : 0,02 euro
8 gram droge gist      : 0,11 euro
10 gram zout           : 0,004 euro
24 gram zonnebloemolie : 0,03 euro
30 gram zonnebloempitt : 0,10 euro
30 gram suiker fair tr : 0,07 euro
270 cl water           : 0,00012 euro
390 Watt electriciteit : 0,09 euro

In totaal kost dit brood dus: 1,01 euro

Update 4 juni 2010:
In de reacties werd terecht nog gesproken over de afschrijvingskosten van de machine. Als je die meerekent, wordt de prijs wel wat duurder.

De machine kostte 30 euro.
We hebben hem zo'n 5 jaar en ik reken zo'n 40 broden per jaar. Dus laten we zeggen dat we zo'n 200 broden ermee hebben gebakken.

Dan is dat 30 / 200 = 0,15 cent per brood erbij.

Dus de prijs van het brood inclusief afschrijving is: 1,16 euro


Netjes toch? Volgens mij is dat goedkoper dan in de supermarkt, of bekijk ik het dan verkeerd? Of misschien moet ik het per snee brood omrekenen?

Eigenlijk, gezien de fair trade en biologische ingredienten, moet je het vergelijken met een biologisch brood, die zijn vaak een stuk duurder in de winkels dan dit broodje.
(Hij is trouwens niet zo geweldig gerezen, omdat de gist nogal oud is.)

Hm, misschien loont het toch de moeite om wat vaker brood te bakken.

Het heeft genoeg voordelen om zelf brood te bakken:
  • Het is goedkoper.
  • Je weet precies wat er in zit.
  • Geen plastic broodzakken meer.
  • Altijd versgebakken brood
Redenen genoeg!

14 opmerkingen:

  1. Ik ben geen held in rekenen, ik was wel benieuwd wat ons brood kost. Dus als je aan een uitdaging toe bent?

    Biologisch volkorenmeel, 5 kilo voor 9,50
    water ?
    biologisch gist, doosje met 5 zakjes, 2,55 (met éen zakje gist doe je twee keer)
    zout ?


    Benodigd voor 3 broden:

    1,4 kilo meel,
    1,4 l water
    half zakje gist
    eetlepel zout


    Ik zet de oven vrij lang aan om de keuken warm te krijgen zodat het brood beter rijst. Maar in die tijd bak ik andere dingen in de oven, dus de warmte wordt niet verspild. Het is een elektrische oven, een brede (90 cm breed)

    Het brood moet ca 50 minuten bakken op 200 graden.

    Succes. :)

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Nou vooruit, eens kijken of ik er wat mee kan:

    meel = 1,90 euro per kilo
    water = verwaarloosbaar 0,01 cent is nog veel te veel
    gist = 0,51 per zakje
    zout = 0,01 cent (gokje)
    electriciteit = moeilijk, maar ook erg weinig, ik weet niet wat je oven verbruikt, maar we gaan gewoon uit van 10 cent (lijkt me wel redelijk)

    dus:
    1,4 kg meel = 2,66 euro
    1,4 ltr water = 0,01 euro
    0,5 zakje gist = 0,26 euro
    zout = 0,01 euro
    electriciteit = 0,10 euro

    totaal voor 3 broden:
    3,04 euro

    dus ook ongeveer 1 euro per brood!

    valt het mee of tegen?

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Hee, bedankt voor het uitrekenen!

    Dat valt me erg mee, aangezien het enige brood dat qua smaak & bite een beetje in de buurt komt, het Stevig Volkoren van de AH (€2,25?)óf brood uit de biologische winkel is(nog duurder). Zelf bakken loont dus zeker.

    Ik vind het wel leuk dat je dingen zo berekent. Ik ben daar zelf ontzettend slecht in.
    Maar ach, ik heb weer andere kwaliteiten. Broodbakken bijvoorbeeld. :)

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Bedankt voor het uitrekenen! Dat vind ik erg goedkoop voor een vers en biologisch brood. Ik dacht altijd dat het stroomverbruik het brood duur zou maken, maar ik zit er dus naast.

    Iemand van een ander blog zou iets aan deze post hebben, mag ik haar de link geven? Misschien leest ze sowieso al mee, maar het viel me op.

    Groet Kopka

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Heel interessant! Voor mij is zelf broodbakken volgens deze berekening duurder. We kopen nu meestal brood voor zo'n 79 cent.

    BeantwoordenVerwijderen
  6. @Kopka:
    Natuurlijk mag je de link doorgeven, is prima hoor.

    @Vlijtig Liesje:
    Dan moet je vooral lekker doorgaan met dat brood kopen. Als het brood je bevalt, dan is het toch goed?
    Welk brood is dat dan? Gewoon even nieuwsgierig.

    Patrick

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Van dit brood neem je gewoon één boterham ten opzichte van twee van gewoon brood. De boterham van zelfgebakken brood zijn dikker en zwaarder. Dus maar één keer beleg. Scheelt geld en calorieen. ;-)

    BeantwoordenVerwijderen
  8. @Ineke:
    Er is wel 1 probleem, zo'n brood is wel erg lekker, en vaak zijn we geneigd om zo'n dikkere snee gewoon als 1 te tellen. Dus eten we eigenlijk meer dan goed is.
    Het scheelt wel geld, maar die calorieën....dat is een ander verhaal! :-)

    Patrick

    BeantwoordenVerwijderen
  9. dag Patrick,

    wat ik me afvraag is of je ook niet een bedrag mee moet nemen als afschrijving voor de bbm?

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Desiree, je hebt helemaal gelijk.

    Ik denk dat we het apparaat zo'n 5 jaar hebben. In een aanbieding voor 30 euro. En ik schat dat we er zo'n 200 broden mee hebben gemaakt.

    Dus dan komt er nog een 0,15 eurocent bij per brood. Ik zal het bericht zelf ook aanpassen.

    Patrick

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Hoi,
    Interessant om deze berekening te zien. Ik vraag mij toch nog iets af.
    Als het vermogen van zo'n apparaat ongeveer 700 Watt is, dan zijn de stroomkosten toch veel hoger? Want dat apparaat is toch niet binnen een uur klaar met 1 brood?
    Ben er erg benieuwd naar, omdat ik zelf een aanschaf overweeg indien blijkt dat de kosten ongeveer gelijk of zelfs lager zijn t.o.v. kopen.

    BeantwoordenVerwijderen
  12. De machine doet er zo'n 3 uur over.

    Maar hij staat niet continue 700 watt te gebruiken. De helft van de tijd is hij aan het kneden en het brood laten rijzen. Dan verbruikt hij weinig stroom, hij hoeft alleen een motortje te laten en draaien en bij het rijzen warmt hij heel lichtjes op, verder niks.
    Pas bij het bakken gaat hij flink stroom verbruiken, maar ook dan is hij niet continue bezig. Want zo gauw hij op temperatuur is, schakelt hij een tandje lager, totdat hij weer moet bijwarmen. Net als een oven of bijv. de thermostaat van de kachel.

    Die 700 watt is dus het maximale piekvermogen, maar hij verbruikt zeker niet continue zoveel stroom.

    Ik denk echt dat het zowiezo de moeite waard is. En anders overtuigd de geur van vers gebakken brood in huis je vast en zeker! :-)

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Oke, bedankt. Ik ga het zeker proberen!

    Nog een laatste vraag: Moet ik bij de aanschaf nog letten op een bepaalde functie die echt onmisbaar of super handig is? En kun je ook gewoon je eigen deeg kneden en dat deel van het bakprogramma overslaan in de machine?

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Ik heb steeds de standaard functies gebruikt, er zitten er vaak genoeg op. Zelfs om jam te maken enzo.

    Zelf vond ik alleen het kneed programma wel handig. Daarna deed ik het zelf in een broodvorm en in de oven. Andersom weet ik niet precies. Ik zie wel een programma met alleen maar 'bakken', maar heb het nooit gebruikt.

    Succes met zoeken!

    BeantwoordenVerwijderen

Related Posts with Thumbnails